Jonvaira – B kategorijos kursai Šilalėje, taip pat B kategorijos kursai Tauragėje.

Papildomas vairuotojų mokymas praradusiems vairuotojo pažymėjimą, bei pradedantiesiems vairuotojams turintiems nuobaudų, dėl kurių privalomas šis mokymas.

2017 m. gegužės mėn. 4 d., įregistruotas juridinis asmuo MB „Jonvaira“, teisinė forma Mažoji bendrija, vadovas Remigijus Jonutis.

2017 m. lapkričio mėn. Mūsų komandą jau sudarė trys vairuotojų mokytojai – instruktoriai: Gediminas, Valdas ir Remigijus, bei psichologė Eglė, kuri padeda mums vesti kursus prasižengusiems vairuotojams. Sukaupta patirtis ir žinių bagažas dalyvaujant įvairiuose mokymuose, seminaruose bei renginiuose apie saugų eismą, mūsų instruktoriams leidžia būti savo srities profesionalais. Visi mūsų instruktoriai visuomet pasiruošę perteikti jums, visas žinias, kurių reikės saugiam, ekonomiškam vairavimui.

Todėl pasirinkę mūsų vairavimo mokyklą, jūs gausite žinių ne tik kaip išlaikyti valstybinį egzaminą,  bet ir kaip pilnavertiškai vairuoti visą gyvenimą.

Mūsų komandoje  yra instruktorius, kuris galėtų varžytis su Lietuvos geriausiais instruktoriais. Jo mokinių išlaikomumas pateiktas nuotraukoje:

2013 m. spalio mėn. Remigijus Šilalės rajono moksleivių, buvo išrinktas geriausiu šio rajono pedagogu.

2015 m. Šilalės miesto Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams vedė paskaitas apie kelių eismo taisyklių naujoves, rizikingas eismo situacijas ir galimybės jas numatyti.

2016 m. Tauragės rajono Kunigiškių kaimo bendruomenės salėje kartu su Tauragės policijos komisariato saugaus eismo specialistais vedė paskaitą apie eismo kultūrą, saugų bei ekonomišką ir ekologišką vairavimą. Taip pat buvo neužmiršti ir mažieji klausytojai, mokėsi kaip vadovautis šviesoforu ir kada galima saugiai pereiti gatvę.

Jonvaira – tai tavo pasirinkimas.