Tavo vairavimo mokykla

Apie mus

Jonvaira – B kategorijos kursai Šilalėje, taip pat B kategorijos kursai Tauragėje.

Papildomas vairuotojų mokymas praradusiems vairuotojo pažymėjimą, bei pradedantiesiems vairuotojams turintiems nuobaudų, dėl kurių privalomas šis mokymas.

Geriausia vairavimo mokykla. Kaip tai įvertinti? Mokinių aukštu išlaikomumu ? Profesionaliu bendravimu mokytojo ir mokinio? Žema kursų kaina? Kiekvienas nori mokytis geriausioje vairavimo mokykloje. Šiuo keliu mūsų kolektyvas stengiasi ir dirbti, kad būtume įvertinti savo mokinių, kuriuos gerbiame ir mokome kaip elgtis kelyje. Stengiamės atitikti anksčiau minėtus klausimus. Ar mes būsime geriausia vairavimo mokykla atsakys ne skaičiai, o patys mokiniai.

 

2017 m. gegužės mėn. 4 d., įregistruotas juridinis asmuo MB „Jonvaira“, teisinė forma Mažoji bendrija, vadovas Remigijus Jonutis.

2017 m. lapkričio mėn. Mūsų komandą jau sudarė trys vairuotojų mokytojai – instruktoriai: Gediminas, Valdas ir Remigijus, bei psichologė Eglė, kuri padeda mums vesti kursus prasižengusiems vairuotojams. Sukaupta patirtis ir žinių bagažas dalyvaujant įvairiuose mokymuose, seminaruose bei renginiuose apie saugų eismą, mūsų instruktoriams leidžia būti savo srities profesionalais. Visi mūsų instruktoriai visuomet pasiruošę perteikti jums, visas žinias, kurių reikės saugiam, ekonomiškam vairavimui.

Todėl pasirinkę mūsų vairavimo mokyklą, jūs gausite žinių ne tik kaip išlaikyti valstybinį egzaminą,  bet ir kaip pilnavertiškai vairuoti visą gyvenimą.

Mūsų komandoje  yra instruktorius, kuris galėtų varžytis su Lietuvos geriausiais instruktoriais. Jo mokinių išlaikomumas pateiktas nuotraukoje: